HİZMETLERİMİZ

more
Ayrıntılı hizmetlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz
+ 90 536 459 75 07

devam

METİN Reklam

Profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla reklam sektöründe çok çeşitli projelere imza atan Metin Reklam Kayseri'de kurulmuş olup reklam konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir. Gittikçe büyüyen firmamız her gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hem piyasa hem kendisi ile yarışmaktadır.
Metin Reklam Tabela sağladığı hizmetler ile sizlere, kurumsal kimliğinize en doğru şekilde temsil edecek ürünler sunmaktadır. Kalite, Güven ve Deneyim sloganını kendine ilke edinmiş firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için gelişen teknolojı kullanarak ve deneyimli elemanları ile hizmetinizdedir.

Kalite Politikamız

Kalitenin dürüst iş anlayışıyla başladığını düşünüyoruz. Bir reklam firması olarak yine en büyük ve etkili reklamın sorunsuz, kaliteli, zamanında bitirilen ve müşteriyi tam olarak memnun eden işler olduğunu biliyoruz. İşimizi olabildiğince hızlı yaparken, henüz tamamlanmamış, eksik kalmış, özrü bulunan işleri asla teslim etmiyoruz. Bizden kaynaklanan sorunları telafi etmek için tüm kaynaklarımızı sonuna kadar kullanmaya çekinmeyiz. Yaptığımız işleri kaliteli ya da kalitesiz olarak ayırmak imkansızdır. Çünkü tüm işlerimizi yüksek kaliteyi gözeterek yapmaktayız.

Misyon

Gelişen 21. yüzyıl teknolojileri ile,müşterilerimizin ihtiyaclarına en etkin ve hızlı çözümler üretmek, son sistem teknoloji, kalite ve malzeme desteği ile çözümleme yapmak. En iyi hizmeti vermeyi gururla vaad eder.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi,özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak; müşterilerimiz ile uzun vadeli iş birliği içinde çalışmak.en uygun ve en iyi çözümleri sunaraksektöre yeni , güçlü, imajlar ve reklam çalışmaları,çıkartarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Metin Reklamla Doğru Çizgidesiniz.

Metin Reklam Osman Kavuncu Mah. Sanayi Sitesi 33. Cadde No:76 Kayseri / TÜRKİYE
GSM:0 536 459 75 07 Mail:info@metinreklamkayseri.com

top
Facebook